Forum sojuszu D23

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-12-19 18:32:36

Memphis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 24
Punktów :   

Trudna gra

Sa pewne granice miedzy gra a rzeczywistoscia ^^  gracz Bart_  przekroczyl juz nawet wszelkie inne granice lol:) na samym poczatku mojej gry kiedy to LMami wozilem sie jak mercami i BMkami zobaczylem w okienku podgladu ze leci na mnie flota.... niestety nie wiedzialem jaka i w obawie ze moje 2 LMercedesy zostana wyslane na zlomowisko, pojechalem do cioci na urodziny... raport wojenny byl tak przerazajacy (Agresor wyslal 1 trampek) ze postanowilem zlozyc wizyte ziomusiowi mojimi 2 LMercedesami i odegrac sie.... od tamtej pory gracz Bart_  zmienil taktyke z ???? na zrobic farme z Memphisa... stawia nawet kolonie wokol mojej planety i regularnie mnie szpieguje... najgorsze jest to ze gosc jest w top okolo 2000 i nie dam rady go dojechac, przestraszyc ani uzbierac kasy na np. tak bardzo potrzebna mi elektrownie lvl 16... macie jakies propozycje?? cokolwiek?? pozdrawiam.. PS> Nie ma was zbyt wielu w 4 gali wiec ACS odpada

Offline

 

#2 2008-12-26 21:44:09

bunkrownik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 70
Punktów :   

Re: Trudna gra

Rób FS-y i się w końcu odczepi , uwidzi że nie ma zysku to nie będzie po co miał cię atakować Jeśli zrobił kolonię obok ciebie to nie chcę krakać ale być może kiedyś cię zbombarduje rakietami co nie jest miłe . Żeby nie widział surowców to wyślij na noc recyklera jednego z transportermi na jakiś złom chodzi o to żeby nie wydawać głupio surowców , jeśli wyślesz tak ja ci mówię to wtedy wróci tyle ile tam wysłałeś + to ile tego złomu tam było...Jest jeszcze taka opcja że może coś ci się długo badać np 1 dzień ja tak mam to po prostu badasz to żeby surki widać nie było i po określonym przez siebie czasie przerywasz...pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koksiki.pun.pl www.footballmanager.pun.pl www.firefun.pun.pl www.bractwothralla.pun.pl www.umarlipoeci.pun.pl